Esse letra de Doda já foi acessado por 126 pessoas.
Veja também o vídeo da música tocada.
Mówi¹ mi: "jesteœ kimœ,
Mo¿esz mieæ ka¿dego, bo
Fajna d¿aga z ciebie jest"
Ale ja jedno chcê i nikt nie zrozumie, ¿e
Dla mnie liczy siê kochanie!
Mówi¹ mi: "ska³a jest"
Mówi: "kocham", myœli "precz"
Chcê wykoñczyæ jego te¿
Ale to jest mój œwiat
I jak kocham to na bank
Mogê nienawidzieæ te¿
Wiêc mogê mêczyæ
I Ciê zadrêczyæ, lecz...
Ref.:
Chocia¿ œwiat, ludzie Ÿli
Nie pozwol¹ nam byæ
Tak ukradnê Ciê
Jest te¿ coœ - ja to wiem,
¯e nie bojê ¿ycia siê
I dlatego mam to gdzieœ
Mówi¹ mi: "olej go,
ObudŸ siê i przestañ œniæ
¯e wyleczy kiedyœ siê"
Mówiê wam, tak ma byæ
Nie obchodzisz mnie za nic,
Bo ja te¿ chcê chora byæ
Chora na wrzaski, chora na s³owa,
Chora, a¿ mnie boli g³owa
Jest za ma³a na ten jazz
Chora na zazdroœæ, chora na chwilê,
To m³odoœci s¹ motyle
I dla bogów jasne jest
Wiem, ¿e mnie mêczysz,
Wiem, ¿e mnie drêczysz, lecz...
Ref. x2
Para enviar você precisa efetuar um cadastro gratuito no site. Caso já tenha um cadastro, acesse aqui.
Acesse agora, navegue e crie sua listas de favoritos.
Entrar com facebook Criar uma conta gratuita
Comentários (0) Postar um Comentário